Növendékhangverseny – Dohnányi napok

2016. április 5. 18:00
Dohnányi Ernő Zeneművészeti Szakközépiskola,
 Kamaraterem
(Veszprém, Dózsa Gy. u. 2.)
 
W. Brandt: 2. koncert
Perger Fanni – trombita
 
Chopin c-moll noktürn Op. 48. No. 1.
Huszár Katica – zongora
 
J. S. Bach: É-dúr partita – bourrée és gigue
Alföldi Nelli – hegedű
 
S. Šulek: Szonáta
Bánó Barnabás – harsona
 
Karg-Elert: D-dúr etűd
Barabás Árpád

Bővebben: Növendékhangverseny – Dohnányi napok

Dohnányi napok 2016. április 4-13.


PROGRAM:


április 4. hétfő 
18:30
Táncház a Kőris Zenekarral és Kondics Gergővel
Kamaraterem

április 5. kedd
 
18:00
Növendékhangverseny
Kamaraterem

április 6. szerda 
11:00
Láthatatlan Előadás
Iskolai termek

április 7. csütörtök 
10:10
Bartókról átfogóan
Varga Áron előadása

19:00
Mendelssohn-bérlet
Hangvilla

április 8. péntek
09:00
Diáknap
Kirándulás

április 11. hétfő

Bővebben: Dohnányi napok 2016. április 4-13.

Énekkari verseny - a verseny zsűrije

A verseny zsűrije:

Dr. Kutnyánszky Csaba tanszékvezető egyetemi tanár, a Zeneakadémia oktatási rektorhelyettese a zsűri elnöke
Dr. Mindszenthy Zsuzsánna Liszt díjas karnagy, egyetemi docens, a Magyar Kórusok és Zenekarok Szövetségének (KÓTA) elnöke
Dr.Pad Zoltán egyetemi adjunktus, a Magyar Rádió Énekkarának karnagya

A zsűri titkára: Molnár Péter intézményvezető 

Énekkari verseny - a verseny programja

Program

 

9:00 – tól Helyszíni próbák (beosztás szerint)

10:30 Megnyitó és Vegyeskar kategória versenye

11:30 – tól ebéd a Stadion Étteremben (Beosztás szerint)

12:00 – tól Helyszíni próbák (beosztás szerint)

13:30 Kamarakórus és Énekegyüttes kategória versenye

14:30 Egyneműkar karkategória versenye

17:00 Eredményhirdetés és Gálakoncert

17:30 Konzultáció a zsűrivel

Énekkari verseny - Helyszíni próbabeosztás

ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLÁK IX. ORSZÁGOS ÉNEKKARI VERSENYE

2016.március 12.

 

HELYSZÍNI PRÓBÁK BEOSZTÁSA

09:00 – 09:15 Debreceni Kodály Ifjúsági Vegyeskar – Végh Mónika

09:15 – 09:30  Győri Richter János Vegyeskar – Molnár Gabriella

09:30 – 09:45  Budapesti Bartók Konzervatórium Vegyeskara – Papp Edit

09:45 – 10:00 Kecskeméti Kodály Iskola Vegyeskara – Balogné Papp Boglárka, Kiss Zoltán

 

 

 

12:00 –

Bővebben: Énekkari verseny - Helyszíni próbabeosztás